Bowenova masáž

Je originálním systémem velmi jemných, přesně definovaných pohybů přes měkkou tkáň. Tato technika je nediagnostická, neinvazivní a velmi šetrná, umožňující tělu aktivovat jeho přirozené regenerační a hojivé mechanizmy. Používá se více než 40 let a napomáhá tisícům lidí, kteří trpí různými chorobami. Tato technika ohromila terapeuty a lékaře všech oborů na celém světě.

Bowenova tlaková masáž pomáhá navracet organizmus do rovnováhy, ztracené v důsledku vadného držení těla, nedostatku pohybu či úrazu. Znovu nastolená harmonie pak umožní tělu využít jeho přirozenou schopnost sebe- uzdravování. Je vhodná pro lidi všeho věku, pro těhotné, děti i pro miminka.

Lymfatická manuální masáž

Je to jemná detoxikační masážní technika, jejímž cílem je zlepšení kvality lymfatického oběhu a urychlení odtoku lymfy z podkoží zpět do krevního oběhu. Ten pak nese nečistoty a toxické látky do čistících orgánů jako jsou např. ledviny, játra…, které tyto látky z těla vyloučí. Lymfatický systém nemá svoji pumpu. Jestliže nepracuje nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny v tkáních. Tělo zadržuje vodu. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky.

Pomocí cíleného masážního tlaku a směru je možné lymfu aktivovat a dosáhnout odplavení škodlivin z těla ven. Tato masáž se provádí jemnou a přesně určenou technikou. Aktivují se hlavní uzliny a odvede se drenážovaná tekutina vylučovacím systémem z těla ven. Tato metoda je přirozená a lékařsky ověřená. Je nejen účinná, ale navíc velice příjemná a relaxační.

Ceník služeb

Masáže

  • 1 000 Kč / hodina
  • senior 800 Kč / hodina

Cena zahrnuje poradenskou celostní službu (kontrolu držení těla, rady k životnímu stylu, výživě, doplňků stravy, spánku, cvičení, psychické pohodě….atd)